خرید مبلمان اداری

جالب است بدانید امروزه واژه مبلمان اداری تنها برای مبل های اداره یا شرکت استفاده نمی شود در واقع هر لوازمی که آماده سازی و مجهز کردن محیط کاری نیاز باشد جزء واژه مبلمان اداری می باشند از قبیل میز مدیریت، میز منشی، میز های کنفرانس و حتی صندلی ها و … .

همه ما می دانیم که انتخاب و خرید مبلمان به مکانی که می خواهیم برای آن خریداری کنیم بستگی دارد. به عنوان نمونه هنگام خرید مبل برای یک مکان اداری نمیتوانیم از یک مبلمان خانگی استفاده کنیم بلکه باید مبلمان اداری متناسب با آن مکان و فضا را تهیه نماییم. شاید این سوال برای برخی از شما عزیزان پیش بیاید که مبل خانگی و مبل اداری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

مبلمان اداری را می توان به چند قسمت دسته بندی کرد.


مبل اداری

در نظر داشته باشید که قبل از خرید مبلمان اداری به این چند نکته زیر توجه داشته باشید.

1- چرم یا پارچه مبل باید کیفیت بالایی داشته باشد. در غیر این صورت در کمترین زمان چرم مبل پوست پوست می شود یا پارچه کد می شود.

2- از فوم سرد استفاده شده باشد. فوم سرد کیفیت بسیار بالاتری نسبت فوم گرم یا ابر دارد.

3- کلاف مبل خوب به شما کمک می کند که امکان تعمیر مبل بعد از چند سال استفاده را داشته باشید.

میز اداری

بسیاری از طرح های مبلمان خوب وجود دارد، بسیاری از مواد مختلف که یک میز زیبا را تشکیل می دهند. بعضی از آنها فضا را در اتاق ذخیره می کنند، زیرا طراح یک طراحی کاربردی را ایجاد می کند که نه تنها با مشکل شما در داشتن اتاق بسیار کمی برای یک میز کار، بلکه در فضای کوچک نیز باورنکردنی خواهد بود. برخی از میزها فقط برای اتاقهای بزرگ مناسب هستند که شکل زرق و برق دار آنها را برجسته می کند. و سپس آن دسته از مواردی هستند که می توانند از یک ایستگاه کاری کوچک، یک انسان به یک میز اداری، میز کنفرانس تبدیل شوند. این همه به طعم و نیازهای شما بستگی دارد، پس از 42 طرح بعدی که ما با آن دوست شدیم، لذت ببرید. همچنین اگر شما نیاز به الهام بیشتری برای دفتر خود دارید، باید بررسی کنید: 30 ایده خلاقیت خانه خانه: کار از خانه در سبک

صندلی اداری

خوشبختانه انواع مختلفی از صندلی ها برای هر گونه نیاز در محل کار یا منزل وجود دارد. نگاهی به لیست جامعی از آنها می اندازیم تا بتوان به بهترین گزینه برای خرید صندلی اداری دست یابیم. در صورتی که نیاز به تعمیر صندلی خود دارید، پیشنهاد می شود مقاله تعمیر صندلی اداری را مطالعه نمایید. در این مقاله سعی بر این بوده است که به تمامی مواردی که در پیرامون تعمیر صندلی است، بپردازیم.

پارتیشن اداری

سیستم های پارتیشن بندی دفتر در طراحی فضاهای اداری انعطاف پذیر هستند. انجام این کار به این معنی است که شما باید قادر به تغییر سازمان فضایی با توجه به تنوع سازمانی اداری باشید و این سیستم ها پول و زمان را صرفه جویی کنید. درست است که آنها با هزینه بالایی برخورد می کنند، اما هزینه عمر طول عمر آن ها نسبت به یک سیستم پارتیشن ثابت مانند دیوارهای کلاسیک پایین تر است. آنها می توانند کف تا سقف بلند یا پایین باشند. آنها می توانند با حفره های مختلفی به وجود آیند: نوسان، درب های کشویی یا کشویی. دیوارهای مانور میتوانند با مکانیسم های کشویی یا کشویی به طور کامل باز شوند و به شما اجازه ایجاد فضاهای رزرو شده در اتاق های بزرگتر را می دهند. پارتیشن های ضد صدا به حداقل رساندن سر و صدا و حفظ حریم خصوصی در ایستگاه های کاری.

مبع

کانتر

b3865ffe519a78e8093d0642d6684621.jpg


/ 0 نظر / 17 بازدید